fbpx

Plan treninggg

Profesjonalnie przygotowany plan treningowy, na okres 6-8 tygodni. Odpowiednia metodyka treningowa, dopasowana do celu treningowego, możliwości oraz predyspozycji indywidualnych. Jasny czytelny plan, opisany krok po kroku, dzięki któremu zaczniesz dążyć do osiągnięcia postawionych sobie założeń w najprostszy i najbardziej efektywny sposób. Nie potrzebujesz dostępu do profesjonalnej siłowni, możesz mieć same podstawy lub całkowicie trenować bez sprzętu. Przygotowanie do zawodów, trening pod testy sprawnościowe, przekraczanie własnych barier w prosty i skuteczny sposób.

Zakres usług treningowych:

  • Analiza treningu, oraz popełnianych błędów
  • Trening dla osoby początkującej
  • Trening dla zaawansowanych i zawodników
  • Trening pod testy sprawnościowe
  • Trening po kontuzjach, urazach
  • Trening bez sprzętu

Obowiązkowa ankieta treningowa. Kilka pytań, aby móc spersonalizować trening, pod Twoje oczekiwania i możliwości. Kliknij, wypełnij i wyślij bezpośrednio z formularzy Google. Ankieta treningowa

[product_page id=”217″]

Dlaczego moje plany treningowe są skuteczne?

 

  • Indywidualne podejście

 

Każdy człowiek jest inny, rozpisując plan należy wziąć pod uwagę wszelkie aspekty. Kwestia podnoszenia wyników danej osoby jest zależna od wielu rzeczy. Przyczyna słabego wyniku w danym boju, może leżeć całkowicie w innym miejscu niż jest to pozornie stwierdzone. Cały łańcuch jest tak silny jak jego najsłabsze ogniwo. Jedno jest zależne od drugiego, należy zrozumieć funkcjonowanie całego organizmu, każdego ruchu od strony biomechaniki. Plany treningowe dla osób początkujących, ten pierwszy krok jest najbardziej istotny, aby wpić dobre nawyki, aby trenować całe ciało w odpowiedni sposób. Gotowe schematy nie sprawdzają się zawsze. Cześć osób ma przebyte urazy, kontuzje, ma inne całkowicie predyspozycje. Dlatego tak istotne jest indywidualne podejście, które masz gwarantowane.

 

  • Doświadczenie

 

Swoją wiedzę opieram na doświadczeniu, na nauce którą pozyskiwałem od najlepszych. 15 lat doświadczenia, treningów, testowania metod, nauki. Ludzie którzy osiągnęli najwyższy poziom europejski, światowy, byli inspiracją. Od takich ludzi czerpałem wiedzę, z nimi rozmawiałem, od nich się uczyłem. Nie z kolorowej gazety, czy z kursu trenera.  Najlepszy zawodnik nigdy nie będzie dobrym trenerem, oraz odwrotnie, najlepszy trener nigdy nie będzie najlepszym zawodnikiem. Ja swoją drogę wybrałem już dawno.

 

  • Skuteczność

 

Zajmuje się rozpisywaniem planów treningowych od kiedy pamiętam. Robiłem to nawet wtedy, gdy sam stawiałem pierwsze kroki na siłowni. Równe 15 lat doświadczenia. Z czasem ewoluowało to, do tego co jest obecnie. Pracuje z rożnymi ludźmi, każda osoba ma inne możliwości, oczekiwania, predyspozycje. Sam gdy zaczynałem, posiadałem jedynie podstawowy sprzęt. Trzeba było nauczyć się wykorzystywać minimum w maksymalny sposób. Skuteczność moich planów jest potwierdzona wynikami. Złoto na Mistrzostwach Polski w Trójboju siłowym, drugie zawody mojej podopiecznej. Zaczynając od zera, w niecały rok, efekt ciężkiej systematycznej pracy zawodniczki, oraz przemyślanego systemu planowania treningów. Tak, aby zmaksymalizować wyniki w jak najszybszym czasie. zloto

 

 

  • Autorskie metody

 

Przez wiele lat, opracowałem kilka strategii treningowych. Wyrzuciłem kwestie które nie są skuteczne, zastąpiłem je odpowiednia metodyką, wprowadziłem w życie. Prosty 5-minutowy trening w domowych warunkach bez użycia żadnego sprzętu. Trening FBW w nowej odsłonie, idealny dla osób początkujących. Splity z częstotliwością trenowania całego ciała 2-3 razy w tygodniu, oraz wiele innych.

 

 


Rozpocznij swoją drogę do celu już dzisiaj!


[product_page id=”217″]

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

Nie czekaj, skontaktuj się ze mną

Pobierz darmowy Plan Żywieniowy na 14 dni

Zapisz się do darmowego newslettera